Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gry. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gry. Pokaż wszystkie posty

Ferrari GT Evolution

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Ferrari GT Evolution HD. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe gry w której możemy ścigać się samochodami jednej z najlepszych marek na świecie - włoskiego Ferrari. Fani wyścigów powinni być wniebowzięci :)


Pierwszym zadaniem gracza jest utworzenie postaci - kierowcy, maniaka prędkości i wozów z włoskiej stajni. I ta postać, proszę ja Was, będzie się rozwijać jak w rasowym RPG! Bowiem celem gry jest po prostu osiągnięcie sławy w stylu "od zera do bohatera". Co oznacza mniej więcej tyle, że z zupełnie nieznanego fana Ferrari możemy się stać kolesiem, który stanie na samym szczycie.


Przez długi okres gry, dostęp mamy wyłącznie do zawodów amatorskich, bowiem by wziąć udział w prawdziwej rozgrywce, za duże pieniądze i nowe samochody, trzeba się nieco rozwinąć. I to jest główny element gry: rozwijanie bohatera. Tutaj, prócz samego cudnego smaku zwycięstwa, po zawodach otrzymujemy też punkty doświadczenia, które w bardzo klasyczny sposób podnoszą level bohatera.


Jednak zawody to nie wszystko. Wraz z rozwojem, zawodnik otrzymuje zaproszenia od konkurentów i fanów. Odbywa się to na zasadzie wyjazdu do innego miasta. W każdym z dostępnych miast europejskich znajduje się ktoś, kto pragnie z nami zwyciężyć, ale i ktoś, kto wielbi nasz talent. Są to pewnego rodzaju misje: począwszy od klasycznego zwycięstwa w wyścigu, poprzez nieco bardziej urozmaicone konkurencje, jak np. ominięcie ustalonej z góry liczby przeszkód na trasie, bądź zaliczenie drogi bez wypadku.



Grę możecie wypróbować na własny użytek, klikając tutaj.

PS: Opis gry pochodzi z serwisu Gaminator.

Silent Hill 2

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Silent Hilla. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe kultowej gry konsolowej. Fani klasycznych survival-horror powinni być zachwyceni...


Gra jest kontynuacją pierwszej części "Silent Hill: Orphan", i różni się od niej głównie od strony graficznej. Została zaopatrzona w dwa scenariusze, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Sama gra rozgrywa się w miejskim szpitalu w którym przyjdzie nam rozwiązać wiele zagadek i spotkać różnorodne postacie (np. wijących się z bólu pacjentów).


Samą rozgrywkę możecie obejrzeć na filmiku poniżej.



Grę możecie wypróbować na własny użytek, klikając tutaj.

PS: Koniecznie zerknij również TUTAJ.

Dj Hero Mobile

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Dj Hero Mobile. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe kultowej gry konsolowej. Fani gier "muzycznych" powinni być zachwyceni...


Sprawdź się, miksując słynne utwory najlepszych wykonawców i deejayów w komórkowej wersji słynnego hitu konsolowego. Masz do dyspozycji kawałki m.in The Jackson 5, Fredde le Grand, Third Eye Blind, Marvina Gaye'a i Davida Bowie.


Baw się wirtualnym gramofonem z zielonymi, czerwonymi oraz niebieskimi paskami dźwięków. Podczas gdy ton znajdzie się w odpowiednim miejscu, wciśnij dopasowany klawisz, by odegrać dźwięk. Skreczuj, miksuj beaty i uwolnij euforię, tak jak autentyczny DJ



Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

PS: przypominam o tym, iż już w styczniu będę musiał przedłużyć domenę, co wiąże się z nakładami finansowymi. Możecie je zrekompensować, klikając w reklamy, pojawiające się na stronie. Dzięki!

Bruce Lee Iron Fist 3D

· 1 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Buce'a Lee Iron Fist 3D. Gra jest oczywiście przełożeniem przygód filmowego bohatera na telefony komórkowe. Fani gier akcji, oraz co oczywiste fani sławnego Buce'a Lee powinni być zachwyceni...


W tej trójwymiarowej wersji gry, wciel się w Bruce'a Lee i weź udział w nielegalnych walkach turnieju Żelazna Pięść. Podejmij wyzwanie, zmierz się z elitarnymi wojownikami z całego świata, którzy przybyli aby potwierdzić swoją potęgę. Pokonaj Mistrza Żelaznej Pięści i zakończ turniej broniąc dobrego imienia swojego klanu.

 Jak wygląda sama gra, możecie ocenić na filmiku dodanym poniżej. Aplikacja wyróżnia się nie tylko świetną grafiką, ale i dużą grywalnością. Opanowanie większości ciosów, nie powinno dla nikogo stanowić większego problemu :)




Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

Warcraft 3 Frakcja Śmierci

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Warcratfa III Frakcja Śmierci. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych strategii RTS ostatnich lat - Warcrafta. Jej wielbiciele powinni być zachwyceni...



Azeroth dalej pogrążone jest w odwiecznej wojnie między Przymierzem a Hordą Orków, jednak tym razem nie jest to główny problem mieszkańców tej krainy. Do Króla Lordaeron przybywa tajemniczy prorok, radzący Królowi, by ten udał się na zachód w poszukiwaniu pomocy.



Ostrzeżenie zostaje zignorowane, a sam prorok wyrzucony sprzed majestatu Władcy Lordaeron. Wkrótce Przymierze dotyka straszliwa plaga, która ożywia umarłych i zamienia je w groźne, owładnięte szałem bestie, zwane nieumarłymi. Zbieraj złoto aby budować liczne armie, które powstrzymają nieumarłych....



Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

Fifa World Cup RPA 2010

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułową Fifa World Cup South Africa 2010. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych piłek kopanych ostatnich lat. Jej wielbiciele powinni być zachwyceni, tym bardziej, że mamy obecnie możliwość obserwowania meczy piłkarskich w telewizji.



System rozgrywki nie zmienił się mocno nie tylko od czasów "dziesiątki", ale i kilku poprzednich odcinków serii. "FIFA 2010 World Cup South Africa" pozostaje tytułem zręcznościowym, w którym każda podjęta przez zawodników akcja obrazowana jest mini grą. Nad głowami piłkarzy pojawia się kolorowy pasek, po którym przesuwa się kursor. Zadaniem gracza jest wcisnąć fire wtedy, gdy kursor znajduje się na zielonym fragmencie paska. W zależności od aktualnej sytuacji w ten sposób zarówno oddajemy strzał (tym razem klawiszem #), jak stosujemy podanie, dośrodkowanie czy odbieramy piłkę, dokonując efektownego wślizgu pod nogi przeciwnika. Podobnie jak w kilku ostatnich odsłonach cyklu taki system budowania akcji potrafi zadowolić i nie jest niczym przykrym ani męczącym; wręcz przeciwnie. A ponieważ poziom trudności w odcinku poświęconym mistrzostwom lekko wzrósł, bramkarze są lepsi a obrona przeciwnika inteligentniejsza, system sterowania sprawdza się tym lepiej.


Lekkim zmianom uległa oprawa graficzna. Oczywiście całość pozostaje tytułem ukazanym na płaskim, dwuwymiarowym boisku, lecz postaci zawodników zostały zmniejszone, dzięki czemu widać nieco więcej przestrzeni wokół nich. Oczywiście przez to samych piłkarzy rozróżnimy już tylko i wyłącznie po kolorze skóry, ale nie oszukujmy się, w poprzednich częściach też nie byli zbyt szczegółowi. Średnio mi się jednak spodobał fakt, iż dziwnym trafem bramkarze zostali wystrojeni w dokładnie takie same stroje, jak reszta piłkarzy. Niby niewielki szczegół, ale jednak odbiera nieco klimatu grze, potrafi też wprowadzić mały zamęt podczas rzutów rożnych czy wolnych - nie wiadomo tak naprawdę który z piłkarzy jest bramkarzem, a nim nie da się sterować - przez to czasem trudniej jest się we własnym polu karnym odnaleźć.


Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

PS: Recenzja gry zaczerpnięta z serwisu Gaminator. Jej autorem jest Pablos.

Tekken

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Tekkena. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych bijatyk ostatnich lat :) Jej wielbiciele powinni być zachwyceni.


Tekken Mobile przynosi najlepsze kombinacje ciosów, oraz najlepsze cechy z konsol wprost do twojego telefonu!
Fabuła w niesamowitych poziomach sprawi że będziesz mógł czerpać satysfakcję z walk jakiej jeszcze nie zaznałeś, by w końcu stać się królem turnieju.



Cechy:

* Bardzo szczegółowa grafika 2D
* Różnorodność trybów gry, m.in. Arcade, Story, Training, VS and Tekken Force Mode
* Standardowe, lub zaawansowane sterowanie postacią, przygotowane do poziomu umiejętności gracza
* Funkcja Bluetooth
* Różnorodność unikalnych cech postaci, oraz 10 ataków kombo
* Odblokujesz nowe tryby, kostiumy, a nawet stworzysz własne niepowtarzalne stroje


Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

PS: Wydawnictwo Złote Myśli przygotowało specjalną ofertę, dzięki której możesz ściągnąć zupełnie za darmo ebooka "Zarządzanie ryzykiem". Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj.

Sega Rally 3

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Sega Rally 3D. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych wyścigówek ostatnich lat :) Jej wielbiciele powinni być zachwyceni.


Wyścigi firmy Sega po raz pierwszy na komórce! Usiądź za kierownicą prawdziwego auta wyścigowego i weź udział w rajdowych zmaganiach w Arktyce, tropikach czy kanionach. Weź udział w szybkim wyścigu lub spróbuj od razu sięgnąć po złoto legendarnych mistrzostw Sega Rally. Dzięki oszałamiającej grafice i wygodnemu sterowaniu, Sega Rally pozwoli Ci na naprawdę ostrą jazdę i wykoszenie konkurencji! Grę ubogaca duża ilość licencjonowanych samochodów, dzięki czemu zyskuje ona na realiźmie. Możecie zasiąść za kierownicą między innymi Peugota, Renault czy Fiata.


Jeśli chcecie zapoznać się z freewarową wersją zapraszam TUTAJ.

PS: Dziękuję wszystkim, którzy wspomagają serwis, klikając w reklamy pojawiające się na blogu.

Monopoly

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Monopoly. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych planszówek ostatnich lat :) Jej wielbiciele powinni być zachwyceni.


W 1929 roku krach na nowojorskiej giełdzie rozpoczął ogólnoświatowy kryzys, który trwał aż do 1933 roku. Obok niekorzystnych implikacji wniósł on jednak jedną pozytywną rzecz dla… miłośników gier planszowych. W czasie jego trwania narodziła się gra legenda – Monopoly!


Monopoly to klasyczna gra z nowoczesnym zacięciem posiada wszystkie nowe miejsca z dzisiejszych czasów. Graj używając ośmiu bajecznie animowanych pionków, w tym frytek, labrapudla, pojazdu hybrydowego, a nawet telefonu komórkowego! Twoje miliony i nos do biznesu sprawią, że kupując, spekulując i licytując osiągniesz sukces. Powiększaj swoją fortunę, ale i rozsądnie gospodaruj pieniędzmi. Zmierz się ze znajomymi w partii na czterech graczy i przekonajcie się, kto przejmie władzę nad miastem i zbije forsę!


Jeśli chcecie zapoznać się z freewarową wersją zapraszam TUTAJ.

Dr House

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego "Dr House'a". Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat :) Jego wielbiciele powinni być zachwyceni.


House M.D. to gra stworzona przez Hands-on-mobile specjalnie dla fanów dr Gregorego House'a. Od dziś masz możliwość wcielenia się w tego jakże cynicznego i mądrego człowieka, który ratuje ludzi nawet z największych opresji chorobowych.

Twoim zadaniem będzie rozwiązywanie trudnych medycznych zagadek. W krótkim czasie będziesz musiał zdiagnozować nawet nieznane Ci dotąd choroby, aby wyleczyć swoich pacjentów. Oczywiście pomocą będą Ci służyć Foreman, Taub oraz czasem zdarzy się, że zajrzy do Ciebie Cuddy, którą w głębi serca kochasz i pożądasz, ale nie chcesz tego ujawnić przed całym światem.


Jako Dr House Twoim zadaniem będzie rozwiązanie zagadek medycznych w jak najszybszym czasie, aby uratować życie pacjentów. Gra oferuje cztery poziomy trudności, a wraz z jego wzrostem rośnie również liczba puzzli, a także ich rozmiar.


Jeśli chcecie zapoznać się z plikiem zapraszam TUTAJ.

Ski Jump 2010

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe "Ski Jump 2010". Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednego z najpopularniejszych symulatorów skoków narciarskich. Wszyscy wielbiciele Adama powinni być zachwyceni :)


Najlepsza gra o skokach narciarskich na telefony komórkowe nareszcie na rynku! Weź udział we wszystkich zawodach Pucharu Świata 2010, stań w szranki z najlepszymi skoczkami oraz odwiedź 26 kurortów narciarskich. Stwórz własnego zawodnika, który przejdzie do historii bijąc wszystkie rekordy! Gra jest oczywiście dostępna w polskiej wersji językowej. Wyróżnia się bardzo dobrą grafiką i niebywałą grywalnością.


Jeśli chcesz zapoznać się z grą zapraszam tutaj.

PES 2010

· 1 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe "Pro Evolution Soccer 2010". Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych symulatorów piłki nożnej na komputery i konsole nowej generacji.


Więcej atmosfery, więcej realizmu i emocji niż kiedykolwiek wcześniej. Rywalizuj w oficjalnych zawodach UEFA Champions League oraz nowej UEFA Europa League przeciwko najlepszym drużynom w Europie. Poprowadź drużynę narodową do zwycięstwa w międzynarodowych zawodach i graj z najlepszymi na świecie albo umieść się w grze za pomocą edytora zespołu. PES 2010, Ty rządzisz chwilą!


Jeśli chcesz zapoznać się z grą zapraszam tutaj.

Mario Bros

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe "Mario Bros". Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych platformówek. Każdy na pewno kiedyś w nią grał i z łezką w oku wspomina te chwile :)


Cele? Skaczesz, zbierasz monety i przechodzisz do następnych poziomów. Pamiętaj o ograniczonym czasie. Ostatecznie masz za zadanie uwolnić księżniczkę, jednak mało komu udaje się dojść aż tak daleko :) Wymaga to nie lada sprawności i wyćwiczenia.


Jeśli chcesz zapoznać się z grą zapraszam tutaj.

Doda Mobile - nie daj się

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe "Doda Mobile - nie daj się". Gra oczywiście związana jest z Dodą polską piosenkarką która wzbudza mieszane uczucia wśród całego społeczeństwa. Bawić się przy niej mogą zarówno fani Dody jak i jej prześmiewcy :)


W grze ,Nie daj się’ zmierzysz się z bandą intrygantów, którzy porwali ukochanego Miśka Dody! Aby go odzyskać Doda będzie musiała walczyć z grupą zawistnych wrogów, przedzierając się przez tłum wścibskich i natrętnych przeciwników! Przeżyj wraz z Królową fantastyczną przygodę! Pokonaj przeciwności i uratuj Miśka z rąk porywaczy!



PS: Opis pochodzi ze strony dodamobilegames.com

NBA Pro Basketball 2010

· 1 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe NBA Pro Basketball 2010, grę która jest znana wszystkim fanom gier komputerowych. Ich nie muszę do niej zachęcać :)


Rozegraj pełny sezon NBA z udziałem wszystkich drużyn i zawodników w jeszcze bardziej zaawansowanej symulacji, niż dotychczas. Chcesz wcielić się w Marcina Gortata? Nic prostszego... Myśl strategicznie i wykorzystuj nowe opcje: edytuj skład, wybierz odpowiednią taktykę i rzuć równo z końcową syreną, aby wygrać!


Zaawansowane opcje śledzenia statystyk pokażą ci, jak idzie twojej drużynie. Prócz standardowego, 80-meczowego sezonu i playoffów, w grze znajdziesz też All-Star Weekend, pełen ciekawych imprez, takich jak konkurs wsadów czy rzutów za 3 punkty.



PS: klikając w linki reklamowe, pomożesz wykupić domenę na przyszły rok. Dzięki :)

Assassin's Creed

· 1 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Assassin's Creed, grę która jest znana wszystkim fanom gier komputerowych. Ich nie muszę do niej zachęcać :)


Jaki jest główny wątek gry? Wcielamy się w zabójcę, Altaira, i wykonujemy różne zlecenia. Przed każdą z 12 misji mamy krótką pogadankę z naszym mistrzem, dowiadujemy się kogo mamy zlikwidować i wkraczamy do akcji. Co jakiś czas podczas misji, utniemy sobie z nim krótką pogawędkę, by dowiedzieć się czegoś nowego. Bardzo fajna sprawa, gdyż wprowadza troszkę urozmaicenia do gry.


A co z grafiką? Trzyma fason przez cały czas. Bardzo dobrze dopracowano animację Altaira, a także jego przeciwników. Świetne levele, bajeczne otoczenie... Tu wszystko jest jeszcze bardziej dopieszczone, więc znowu wielki plus!

Grafika, sterowanie... Czegoś mi tu jeszcze brakuje... Dźwięku! Owszem jest i nawet nieźle wypada. Melodyjki są miłe dla ucha, tylko odgłosy trochę denerwują. Ale jako, że większość z Was, gra bez dźwięku, to nie powinno to przeszkadzać.


Gra wciąga niemiłosiernie. Naprawdę, czas zlatuje tak szybko, że nawet nie wiecie o co chodzi! Pozostaje tylko niesmak, że jednak kończy się na 12. misji. Mogła by na 24. lub 36.

PS: Opis gry został sporządzony przez MacDoombka i pochodzi z serwisu Gaminator.pl

Fifa Manager 09

· 1 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Fifa Manager 09, grę która jest piłkarskim menadżerem - bardzo popularnym gatunkiem w Polsce.


Kochasz piłkę? Teraz możesz wkroczyć w świat futbolu i zarządzać swoim klubem 24h na dobę dzięki nowatorskiemu interfejsowi gry FIFA Manager 09. Rzuć się w wir wielkiej piłki i przejmij pełną kontrolę nad zespołem na boisku i poza nim. Śledź na bieżąco tętniący życiem rynek transferowy i spełniaj kaprysy władz klubu, aby nie stracić pracy. Podejmuj istotne decyzje, sprowadź do zespołu największe gwiazdy, sięgaj po najwyższe ligowe trofea i zdobywaj puchary do kolekcji w grze FIFA Manager 09.



3D Need For Drifting

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe 3D Need For Drifting - grę wzorowaną na wyścigach samochodowych Need For Speed.


3D Need for Drift to jedna z najlepszych trójwymiarowych symulacji wyścigów na telefony. Wspaniała grafika 3D i niesamowita grywalność, sprawia że jest to niezwykle interesująca gra. Ścigaj się wzdłuż ulic śpiącego miasta.



Doskonal swoje umiejętności i wygrywaj wszystkie wyścigi. Bierz udział w wyścigach, w których nagrodą jest samochod rywala. Gra zawiera 6 dopracowanych modeli samochodów i 6 różnych krajobrazów z rewelacyjną grafiką!


Tutaj możesz obejrzeć na filmiku jak wygląda rozgrywa w grze.

Karma Fighter

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Karma Fighter.


Karma Fighter to jedna z najlepszych nawalanek dostępnych na komórki. Programiści oddali nam do dyspozycji siedem różnych postaci. Każda z nich dysponuje imponującą liczbą 11 ciosów, w tym dwóch specjalnych. Pomimo tak dużej liczby ciosów gra się naprawdę łatwo, dzięki możliwości wyboru prostego lub zaawansowanego trybu sterowania.


Kolejną zaletą Karma Fighter jest grafika i animacja. Postacie wojowników są dosyć duże, a ich animacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Natomiast pięknie rysowanych teł nie powstydziła by się niejedna gra z automatów.



Great Legends Vikings

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Great Legends Vikings.


Vikings to pełna akcji oraz wspaniałych scen walki gra osadzona w pełnej przemocy i rzezi erze Wikingów. Przemierzaj śnieźne krainy, niedostępne góry i opuszczone łodzie Wikingów i niszcz tych, którzy staną na Twej drodze.


Pomóż Odynowi, królowi bogów w ludzkiej postaci, pokonać trolle, gobliny, nieumarłych i gigantów, by stanąć do ostatecznej walki z synami Lokiego i uratować świat od zagłady. Z każdym poziomem Twoje moce rosną, pokaż więc wrogom, gdzie ich miejsce!



PS1: Zachęcam do udziału w nowej ankiecie widocznej w panelu po prawej.
PS2: Jeśli chcecie pomóc mi wykupić domenę na nowy rok, możecie zapoznać się z jedną z reklam prezentowanych na blogu. Może to być obejrzenie filmiku na górze, bądź kliknięcie w reklamę umieszczoną nad ankietą.