Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Motywy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Motywy. Pokaż wszystkie posty

Metallica i inne motywy muzyczne

· 0 Komentarze

Dzisiaj dziesiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw przedstawia lidera zespołu Metallica - James Hetfielda. Kapela została założona w Los Angeles w 1981 roku przez Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Uważana za jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych w latach 80... Motyw z nim powinien podobać się wszystkim fanom.


Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia kontrowersyjną wokalistkę pop - Kate Perry. Wsławiła się przede wszystkim światowymi przebojami "I Kissed a Girl" oraz "Hot n Cold" (zobaczcie tutaj inne wykonanie :)). Motyw oraz wdzięki artystki możecie ocenić na obrazku poniżej.


Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.

Trzeci motyw przedstawia członków kapeli ACDC. Jest to australijski zespół hardrockowy założony w Sydney w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Zespół jest uznawany m.in. za pioniera muzyki hardrockowej i heavymetalowej wraz z grupami Black Sabbath i Led Zeppelin. Członkowie zespołu, mimo wszystko, zawsze klasyfikowali swoją muzykę jako "rock & roll". Motyw możecie ocenić na obrazku poniżej.


Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.

PS: Zerknij również TUTAJ.

Samochód i Windows

· 0 Komentarze

Dzisiaj dziewiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw przedstawia niebieski przyszłościowy samochód, który swoim wyglądem, do złudzenia przypomina Dodge'a Vipera. Wyposażony jest on w bajeczne felgi, które nieźle prezentują się na burzowym tle. Zresztą zobaczcie sami na obrazku poniżej...


Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia tło z Windowsa 7 z automatycznie aktualizowanym zegarkiem oraz datownikiem. Dla ludzi lubiących mieć zegar na tapecie, może to być naprawdę dobre rozwiązanie i połączenie użyteczności z estetycznym podejściem. Motyw możecie ocenić na obrazku poniżej.


Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszej Nokii, zapraszam tutaj.

PS: Wydawnictwo Złote Myśli przygotowało specjalną ofertę w której możecie ściągnąć za darmo ebooka pod tytułem "Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny?". Skoro można zdobyć go za darmo to uznałem, że warto o tym poinformować na blogu.

Fifa World Cup

· 0 Komentarze

Dzisiaj dziewiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Zgodnie z dzisiejszym tematem wpisu, na motywach możecie spodziewać się wszystkiego, co kochają fani piłki nożnej. Związane jest to oczywiście z odbywającymi się teraz na boiskach w RPA piłkarskimi mistrzostwami świata. Pierwszy motyw prezentuje logo z mundialu w RPA. Wygląda on na tym tle dynamicznie i kolorowo. Zachęcam do wgrania motywu i ocenienia jak wygląda nasza Nokia z nowym tematem.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia puchar świata, który zostanie wręczony zwycięzcom finału. Jako ciekawostkę mogę podać, że złoty puchar świata jest przekazywany zwycięzkiej drużynie tylko do czasu kolejnego mundialu (zwycięzcy zostają tylko z atrapą - pamiątką). Motyw możecie ocenić i obejrzeć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii 5310 zapraszam tutaj.

PS: Dziękuję wszystkim którzy klikają w reklamy pojawiające się na blogu. Pozwoli to przedłużyć w przyszłości domenę na kolejny rok. Prowadzenie bloga to nie tylko profity ale także wydatki.

Zwierzęta

· 0 Komentarze

Dzisiaj ósmy wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Zgodnie z dzisiejszym tematem wpisu, na motywach możecie spodziewać się zwierząt. Pierwszy motyw prezentuje lwa. Wygląda on na tym tle dynamicznie i agresywnie, co może spodobać się mężczyznom. Zachęcam do wgrania motywu i ocenienia jak wygląda nasza Nokia z nowym tematem.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Drugi motyw jest już bardziej kobiecy. Przedstawia dwa uśmiechnięte delfiny. Taka miła odmiana dla codziennej szarości :) Jedno spojrzenie i od razu poprawia humor :) Motyw możecie ocenić i obejrzeć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii 5310 zapraszam tutaj.

PS: Dziękuję wszystkim którzy klikają w reklamy pojawiające się na blogu. Pozwoli to przedłużyć w przyszłości domenę na kolejny rok. Prowadzenie bloga to nie tylko profity ale także wydatki.

Coś dla kobiet i mężczyzn

· 0 Komentarze

Dzisiaj siódmy wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw jest przeznaczony stricte dla wielbicieli płci pięknej. Prezentuje on piękną kobietę, stojącą do nas tyłem z kuszącymi włosami :) Wszystko w formie animowanej. Zresztą sami zobaczcie...


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Drugi motyw jest już bardziej kobiecy. Przedstawia zieloną koniczynkę w otoczeniu serduszek. Taka miła odmiana dla codziennej szarości :) Zastanawiam się tylko, dlaczego ta koniczynka nie jest czterolistna? ;) Motyw możecie ocenić i obejrzeć na zdjęciu poniżej.



Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

PS: Dziękuję wszystkim którzy klikają w reklamy pojawiające się na blogu. Prowadzenie bloga nie tylko profity ale także wydatki.

Ghost Raider

· 0 Komentarze

Dzisiaj piąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest ze znakami zodiaku. Mowa tutaj o złotym koziorożcu. Z pewnością spodoba się wszystkim urodzonym na przełomie grudnia i stycznia :) Motywy prezentują się naprawdę przyzwoicie, więcej na zamieszczonym poniżej zdjęciu.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia tytułowego Ghost Ridera. Znany jest on przede wszystkim fanom kina senascyjnego. Wszystko w miłej dla oka kolorystyce, dodającej Nokii 5310 dużego uroku. Jak prezentuje się motyw, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Xmas Motyw

· 0 Komentarze

Dzisiaj czwarty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest ze świętami. Nie jest to tradycyjny gruby mikołaj i choinka ale coś więcej. Z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom i imprezowania :) Motywy prezentują się naprawdę przyzwoicie, więcej na zamieszczonych poniżej zdjęciach.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia nowoczesne logo składające się z okręgów, strzałek oraz motywu "Xpress Music". Wszystko w miłej dla oka kolorystyce. Jak prezentuje się motyw, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.

Music Has Power

· 0 Komentarze

Dzisiaj trzeci wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest z muzyka. Z pewnością spodoba się wszystkim jej wielbicielom, którzy tak jak ja nie mogą bez niej żyć. Motywy prezentują się naprawdę przyzwoicie, więcej na zamieszczonych poniżej zdjęciach.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.


Drugi motyw przedstawia... cóż nazwa mówi sama za siebie "Crazy". Wszystko w miłej dla oka kolorystyce i związane oczywiście z muzyką. Jak prezentuje się motyw, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.



PS: dzięki wszystkim, którzy od czasu do czasu klikają w niebieskie linki podkreślona dwoma liniami, bądź oglądają filmik z ponętną kobietą na górze :)

Converse i Simple Black

· 0 Komentarze

Dzisiaj trzeci wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest z marką odzieżową Converse. Z pewnością każdy z was spotkał się z ubraniami czy butami tej marki, wiele osób jest z pewnością jej fanami. Motywy prezentują się przyzwoicie, więcej na zamieszczonych poniżej zdjęciach.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia ciekawą formę połączenia koloru czarnego i białego. Jeśli ktoś lubi takie barwy, motyw z pewnością przypadnie mu do gustu. Poniżej przedstawiam dwa zdjęcia z tego tematu.



Jeśli chcecie mieć na swojej komórce ten motyw zapraszam tutaj.

Kubica i MMs

· 0 Komentarze

Dzisiaj drugi wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest z Robertem Kubicą i BMW Sauber. W tym sezonie nie rozpieszczają nas swoimi wynikami, ale dla miłośników tego sportu, będzie to z pewnością duża gratka. Poniżej przedstawiam zdjęcie z tego motywu.


Jeśli motyw wam się spodobał, możecie go ściągnąć stąd.

Drugi motyw dotyczy czekoladowych MMs. Każdy z pewnością widział reklamę w której się przedrzeźniają. Poniżej przedstawiam dwa zdjęcia z tego tematu.




Jeśli chcecie mieć na swojej komórce ten motyw zapraszam tutaj.

Na sam koniec chciałem wspomnieć o ciekawej akcji wydawnictwa Złote Myśli. Umożliwia ona ściągnięcie za darmo Audiobooka "Sztuka Zdobywania Pieniędzy". Po przeczytaniu sami możecie zdecydować, czy autorowi należy się jakieś wynagrodzenie, czy jednak nie zapłacicie mu nic. Warto dodać, że ta książka nadal znajduje się w regularnej sprzedaży i kosztuje około 30 złotych. Zresztą sprawdźcie sami wchodząc TUTAJ.

Windows Seven

· 0 Komentarze

Dzisiaj pierwszy wpis z serii darmowe Motywy. 12 procent czytelników biorących udział w poprzedniej ankiecie wyraziło chęć zdobywania nowych motywów, stąd spełniam ich oczekiwania. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy?. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Motyw Windows Seven wygląda tak jak na obrazku poniżej. Ma on imitować i upodobnić nasz telefon, do zbliżającego się wielkimi krokami systemu Windows Seven, oferowanego nam przez Microsoft.


Jeśli chcecie go ściągnąć zapraszam tutaj.