Sega Rally 3

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Sega Rally 3D. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych wyścigówek ostatnich lat :) Jej wielbiciele powinni być zachwyceni.


Wyścigi firmy Sega po raz pierwszy na komórce! Usiądź za kierownicą prawdziwego auta wyścigowego i weź udział w rajdowych zmaganiach w Arktyce, tropikach czy kanionach. Weź udział w szybkim wyścigu lub spróbuj od razu sięgnąć po złoto legendarnych mistrzostw Sega Rally. Dzięki oszałamiającej grafice i wygodnemu sterowaniu, Sega Rally pozwoli Ci na naprawdę ostrą jazdę i wykoszenie konkurencji! Grę ubogaca duża ilość licencjonowanych samochodów, dzięki czemu zyskuje ona na realiźmie. Możecie zasiąść za kierownicą między innymi Peugota, Renault czy Fiata.


Jeśli chcecie zapoznać się z freewarową wersją zapraszam TUTAJ.

PS: Dziękuję wszystkim, którzy wspomagają serwis, klikając w reklamy pojawiające się na blogu.

Podsumowanie ankiety #9

· 0 Komentarze

Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Ile wydajesz miesięcznie na telefon?". Warto dodać, ze brało w niej udział 140 osób, czyli niewiele mniej niż w tej z zeszłego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.

1) 47 osób wydaje od 30 do 50 złotych miesięcznie na swój telefon. Jest to częstokroć wymagany przez operatorów limit wydatków, który musimy spełnić, aby utrzymać ważność na połączenia wychodzące. Na szczęście część operatorów odchodzi od takiego restrykcyjnego podejścia, wydłużając czasy ważności konta. 30 do 50 złotych miesięcznie, wystarczy na wykonanie około 100-170 rozmów telefonicznych w standardowej taryfie bez aktywacji pakietów wewnątrz sieci.

2) 41 osób wydaje od 20 do 30 złotych miesięcznie na swój telefon. Jest to tzw. "minimalny abonament" przy którym dostajemy telefon komórkowy na abonament/ofertę mix czy wspominana wcześniej ważność konta w ofertach na kartę. Muszę przyznać, że ja również należę do tego przedziału, gdyż od kilku miesięcy staram się ograniczać wydatki na telefon. 20 do 30 złotych miesięcznie, wystarczy na wykonanie około 70-100 minut rozmów telefonicznych w standardowej taryfie bez aktywacji pakietów wewnątrz sieci.

3) 24 osoby wydają więcej niż wspomniane wcześniej 50 złotych. W takim abonamencie, możemy uzyskać już całkiem niezły telefon czy też pakiet "full zestaw" na kartę (darmowe rozmowy wewnątrz sieci, pakiety internetowe itp.). Wydaje mi się jednak, że osoby tak wiele rozmawiające, powinny zastanowić się, czy nie da się zaoszczędzić w jakiś sposób na wydatkach. Warto przenieść swój numer do sieci w której telefon mają nasi bliscy czy znajomi. Nie zaszkodzi również rozejrzenie się za alternatywnymi rozwiązaniami (np. Skype czy chat przez bluetootha).


Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.

1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 3% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!

2) Czarny baner po prawej na którym wyświetla się "Doładuj telefon ze swojego rachunku". Możecie tam w prosty sposób doładować konto, bez wychodzenia z domu. Przeznaczone jest to dla wszystkich posiadaczy darmowego konta w mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.

3) Klikając w baner na samej górze (filmik), bądź inne reklamy na stronie, pomagasz rozwijać serwis i opłacać jego domenę oraz serwer. Za takie zachowanie z góry dziękuję - Ciebie to nic nie kosztuje a mi pozwala zająć się wyłącznie rozwiązywaniem waszych problemów z telefonem.

Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem, dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.

Job czyli ostatnia szara komórka

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Będzie to tytułowe Job - ostatnia szara komórka. Komedia zdobyła sobie bardzo szerokie grono zwolenników, którzy doceniają prosty, ale wpadający w pamięć humor. Żarty o butach "zaMSZOWYCH" czy o palącej się choince zna już dzisiaj chyba każdy :)


Fabuła "Joba" koncentruje się wokół losów trzech przyjaciół, których sam reżyser, a zarazem autor scenariusza, nazywa ciepło - gamoniami. Adi nie ma szczęścia do pracodawców i właśnie stracił kolejną posadę, tym razem w chińskim barze. Jego narzeczona załatwia mu rozmowę kwalifikacyjną w pewnej renomowanej firmie. Niestety, "interview" ma się odbyć w języku angielskim, o którym Adi ma niewielkie pojęcie. Pele, mówiący o sobie, że ma czarny pas w poniżaniu, nie może poradzić sobie z egzaminem na prawo jazdy, a Chemik usiłuje wkuć do zbliżającego się egzaminu w czym przeszkadza mu wiecznie ujadający pies sąsiadki.


Konrad Niewolski przyznaje, że pracując nad "Jobem" chciał zrobić komedię, jakiej jeszcze w Polsce nie było. I rzeczywiście, już po pierwszych minutach projekcji nie mamy co do tego wątpliwości, choćby dlatego, że poświęcono je wystąpieniu krytyka filmowego Macieja M. zniechęcającego nas do jej... oglądania. Szkoda tylko, że przy całej kreatywności Niewolskiego "Job" okazał się filmem zaledwie sporadycznie zabawnym

Komedia praktycznie pozbawiona jest głównego wątku fabularnego. Perypetie trójki przyjaciół są dla reżysera i scenarzysty pretekstem do przedstawienia całej masy mniej lub bardziej związanej z głównymi bohaterami zdarzeń. "Job" to w rzeczywistości kolekcja lepszych i gorszych skeczy podanych w atrakcyjnej formie audiowizualnej. Niestety ich poziom jest bardzo nierówny. Obok genialnych nawiązań do "Ediego" i "Symetrii" znalazło się w filmie Niewolskiego kilka epizodów wskazujących na to, że autorowi "DILa" odpowiada humor prezentowany przez Kevina Smitha (wykład Pelego na temat homoseksualizmu Luke'a Skywalkera) oraz wiele średnio zabawnych scen będących w rzeczywistości ekranizacją popularnych dowcipów.


Jeśli chcecie obejrzeć ten film zapraszam tutaj.

PS: Opis filmu pochodzi z serwisu Filmweb.

Monopoly

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Monopoly. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych planszówek ostatnich lat :) Jej wielbiciele powinni być zachwyceni.


W 1929 roku krach na nowojorskiej giełdzie rozpoczął ogólnoświatowy kryzys, który trwał aż do 1933 roku. Obok niekorzystnych implikacji wniósł on jednak jedną pozytywną rzecz dla… miłośników gier planszowych. W czasie jego trwania narodziła się gra legenda – Monopoly!


Monopoly to klasyczna gra z nowoczesnym zacięciem posiada wszystkie nowe miejsca z dzisiejszych czasów. Graj używając ośmiu bajecznie animowanych pionków, w tym frytek, labrapudla, pojazdu hybrydowego, a nawet telefonu komórkowego! Twoje miliony i nos do biznesu sprawią, że kupując, spekulując i licytując osiągniesz sukces. Powiększaj swoją fortunę, ale i rozsądnie gospodaruj pieniędzmi. Zmierz się ze znajomymi w partii na czterech graczy i przekonajcie się, kto przejmie władzę nad miastem i zbije forsę!


Jeśli chcecie zapoznać się z freewarową wersją zapraszam TUTAJ.

Zwierzęta

· 0 Komentarze

Dzisiaj ósmy wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Zgodnie z dzisiejszym tematem wpisu, na motywach możecie spodziewać się zwierząt. Pierwszy motyw prezentuje lwa. Wygląda on na tym tle dynamicznie i agresywnie, co może spodobać się mężczyznom. Zachęcam do wgrania motywu i ocenienia jak wygląda nasza Nokia z nowym tematem.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.

Drugi motyw jest już bardziej kobiecy. Przedstawia dwa uśmiechnięte delfiny. Taka miła odmiana dla codziennej szarości :) Jedno spojrzenie i od razu poprawia humor :) Motyw możecie ocenić i obejrzeć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii 5310 zapraszam tutaj.

PS: Dziękuję wszystkim którzy klikają w reklamy pojawiające się na blogu. Pozwoli to przedłużyć w przyszłości domenę na kolejny rok. Prowadzenie bloga to nie tylko profity ale także wydatki.