Dzisiaj dziewiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.
Pierwszy motyw przedstawia niebieski przyszłościowy samochód, który swoim wyglądem, do złudzenia przypomina Dodge'a Vipera. Wyposażony jest on w bajeczne felgi, które nieźle prezentują się na burzowym tle. Zresztą zobaczcie sami na obrazku poniżej...
Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.
Drugi motyw przedstawia tło z Windowsa 7 z automatycznie aktualizowanym zegarkiem oraz datownikiem. Dla ludzi lubiących mieć zegar na tapecie, może to być naprawdę dobre rozwiązanie i połączenie użyteczności z estetycznym podejściem. Motyw możecie ocenić na obrazku poniżej.
Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszej Nokii, zapraszam tutaj.
PS: Wydawnictwo Złote Myśli przygotowało specjalną ofertę w której możecie ściągnąć za darmo ebooka pod tytułem "Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny?". Skoro można zdobyć go za darmo to uznałem, że warto o tym poinformować na blogu.
Samochód i Windows
Dług
Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Będzie to tytułowy Dług. Film zdobył sobie szerokie grono fanów ze względu na świetne wykonanie, a także historię, której główne wątki oparte są na autentycznej historii Artura Brylińskiego i Sławomira Sikory.
Dwudziestoośmioletni Adam chcąc uniezależnić się finansowo od rodziców przerywa studia i rozpoczyna budowę domu. Jego narzeczona, Basia, jest w drugim miesiącu ciąży. Przyjaciel Adama, Stefan, również myśli o założeniu własnego interesu. Obaj planują zachęcić włoskich partnerów do masowej produkcji skuterów w Polsce. Na założenie własnej firmy brakuje im jednak pieniędzy, gdyż bank nie zgadza się na udzielenie kredytu bez wiarygodnego poręczenia finansowego. W tym czasie pojawia się Gerard -
Gerard bowiem żąda zwrócenia długu, którego nie zaciągnęli. Nachodzi Adama i Stefana, znęca się nad nimi coraz brutalniej, chociaż wie, że nie są w stanie zgromadzić żądanej kwoty w podanym przez niego terminie. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Kiedy mężczyźni zdają sobie sprawę, że ucieczka przed Gerardem jest niemożliwa i nie mogą liczyć na niczyją pomoc, zaczynają podejmować desperackie kroki...
Jeśli chcecie obejrzeć ten film zapraszam tutaj.
PS: Opis pochodzi z serwisu Filmweb.
Warcraft 3 Frakcja Śmierci
Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Warcratfa III Frakcja Śmierci. Gra jest oczywiście wersją na telefon komórkowy jednej z najpopularniejszych strategii RTS ostatnich lat - Warcrafta. Jej wielbiciele powinni być zachwyceni...
Azeroth dalej pogrążone jest w odwiecznej wojnie między Przymierzem a Hordą Orków, jednak tym razem nie jest to główny problem mieszkańców tej krainy. Do Króla Lordaeron przybywa tajemniczy prorok, radzący Królowi, by ten udał się na zachód w poszukiwaniu pomocy.
Ostrzeżenie zostaje zignorowane, a sam prorok wyrzucony sprzed majestatu Władcy Lordaeron. Wkrótce Przymierze dotyka straszliwa plaga, która ożywia umarłych i zamienia je w groźne, owładnięte szałem bestie, zwane nieumarłymi. Zbieraj złoto aby budować liczne armie, które powstrzymają nieumarłych....
Podsumowanie ankiety #11
Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Czy korzystasz z internetu w swojej komórce?".Brało w niej udział 58 osób, czyli dwa razy mniej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.
1) 57 procent z was nie korzysta z internetu w swojej komórce. Z jednej strony jest to logiczne - po co ponosić dodatkowe koszty, skoro większość z nas ma dostęp do internetu z domu. Druga sprawa to również dosyć niska mobilność naszego społeczeństwa, przez co mamy dostęp do internetu niemal cały czas i nie potrzebujemy z niego korzystać w drodze.
2) 43 procent z was korzysta z internetu w komórce. Przyznam szczerze, że ja również od czasu do czasu sprawdzam podstawowe informacje, czy odbieram maile. Ceny połączeń z internetem systematycznie maleją (np. w Play pakiet 25 MB kosztuje zaledwie 5 zł). Do tego można skorzystać z kilku kruczków, które optymalizują działanie internetu w naszym telefonie. Przede wszystkim należy korzystać z przeglądarki (np. Opera), wyłączyć wyświetlanie obrazków (o ile interesuje nas wyłącznie informacja) oraz w miarę możliwości korzystać ze stron przygotowanych specjalnie pod komórki (np. lajt.onet.pl).
Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.
1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 3% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!
2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.
3) Na środku strony widać baner z filmikiem reklamowym Sony. Oglądając go do końca, dowiesz się o najnowszej technologii robienia zdjęć (Sony Nex-5). Zachęcam, do obejrzenia go w całości. "Jakość lustrzanki w kieszeni". Dochód z każdego wyświetlenia filmiku będzie przeznaczony na rozwój strony.
Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.
Fifa World Cup
Dzisiaj dziewiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.
Zgodnie z dzisiejszym tematem wpisu, na motywach możecie spodziewać się wszystkiego, co kochają fani piłki nożnej. Związane jest to oczywiście z odbywającymi się teraz na boiskach w RPA piłkarskimi mistrzostwami świata. Pierwszy motyw prezentuje logo z mundialu w RPA. Wygląda on na tym tle dynamicznie i kolorowo. Zachęcam do wgrania motywu i ocenienia jak wygląda nasza Nokia z nowym tematem.
Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii zapraszam tutaj.
Drugi motyw przedstawia puchar świata, który zostanie wręczony zwycięzcom finału. Jako ciekawostkę mogę podać, że złoty puchar świata jest przekazywany zwycięzkiej drużynie tylko do czasu kolejnego mundialu (zwycięzcy zostają tylko z atrapą - pamiątką). Motyw możecie ocenić i obejrzeć na zdjęciu poniżej.
Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej Nokii 5310 zapraszam tutaj.
PS: Dziękuję wszystkim którzy klikają w reklamy pojawiające się na blogu. Pozwoli to przedłużyć w przyszłości domenę na kolejny rok. Prowadzenie bloga to nie tylko profity ale także wydatki.








