Dzisiejszy wpis będzie kolejnym z kategorii "Doładowania" na blogu o Nokii 5310 XpressMusic. Przypomnijmy, że piszę w nich o najatrakcyjniejszych sposobach doładowania komórki dla niemal wszystkich sieci komórkowych. Obecnie mamy do czynienia z okresem przedświątecznym i z pewnością każdemu z nasz przydadzą się ekstra złotówki przy doładowaniu.
1) Bonus w Play 100 zł za 30 zł
Play przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich Użytkowników oferty na kartę. Doładuj konto jednorazowo za minimum 30zł a w ciągu 24 godzin zostanie ono zamienione na 100zł. Aby skorzystać z promocji, należy doładować konto kwotą 30zł, a następnie włączyć promocję o której mowa powyżej. Aby ją włączyć, należy wklepać kod *111*25*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Bonusowe środki możesz wykorzystać na krajowe rozmowy, SMS i MMS do wszystkich sieci w ciągu 30 dni od dnia przyznania. Czas trwania: od 07.12.2010 do 31.12.2010 do godz. 23:59. Dodatkowo, doładowując konto przez tę STRONĘ dostaniesz 10 procent doładowania gratis. Więcej szczegółów tutaj.
2) Bonus w Orange - "dawanie prezentów cieszy"
Promocje doładowań #5
Dj Hero Mobile
Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Dj Hero Mobile. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe kultowej gry konsolowej. Fani gier "muzycznych" powinni być zachwyceni...
Sprawdź się, miksując słynne utwory najlepszych wykonawców i deejayów w komórkowej wersji słynnego hitu konsolowego. Masz do dyspozycji kawałki m.in The Jackson 5, Fredde le Grand, Third Eye Blind, Marvina Gaye'a i Davida Bowie.
Baw się wirtualnym gramofonem z zielonymi, czerwonymi oraz niebieskimi paskami dźwięków. Podczas gdy ton znajdzie się w odpowiednim miejscu, wciśnij dopasowany klawisz, by odegrać dźwięk. Skreczuj, miksuj beaty i uwolnij euforię, tak jak autentyczny DJ
Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.
PS: przypominam o tym, iż już w styczniu będę musiał przedłużyć domenę, co wiąże się z nakładami finansowymi. Możecie je zrekompensować, klikając w reklamy, pojawiające się na stronie. Dzięki!
Podsumowanie ankiety #13
Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Jaki telefon jest dla Ciebie najlepszy?".Brało w niej udział 109 osób, czyli 65 więcej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.
1) 65 procent z was uważa, że najlepiej sprawdza się tradycyjny telefon - taki jaki znamy od lat. Prostota, mniejsza awaryjność obudowy czy schludny wygląd to na pewno atuty takiego rozwiązania.
2) 17 procent z was stawia na telefon rozsuwany. Na pewno jest wygodny w użyciu. Wiele osób deklaruje, iż po krótkim użytkowaniu takiego telefonu, nie zamieniłoby go na żaden inny. Coś w tym musi być...
3) 15 procent z was preferuje telefon dotykowy. Wada takiego rozwiazania jest mala dokladnosc i dosyc duza podatnosc na zabrudzenia.
Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.
1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 1% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!
2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.
Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.
Bruce Lee Iron Fist 3D
Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Buce'a Lee Iron Fist 3D. Gra jest oczywiście przełożeniem przygód filmowego bohatera na telefony komórkowe. Fani gier akcji, oraz co oczywiste fani sławnego Buce'a Lee powinni być zachwyceni...
W tej trójwymiarowej wersji gry, wciel się w Bruce'a Lee i weź udział w nielegalnych walkach turnieju Żelazna Pięść. Podejmij wyzwanie, zmierz się z elitarnymi wojownikami z całego świata, którzy przybyli aby potwierdzić swoją potęgę. Pokonaj Mistrza Żelaznej Pięści i zakończ turniej broniąc dobrego imienia swojego klanu.
Jak wygląda sama gra, możecie ocenić na filmiku dodanym poniżej. Aplikacja wyróżnia się nie tylko świetną grafiką, ale i dużą grywalnością. Opanowanie większości ciosów, nie powinno dla nikogo stanowić większego problemu :)
Podsumowanie ankiety #12
Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Klikasz w reklamy aby pomóc autorowi utrzymać stronę?".Brało w niej udział 44 osób, czyli 14 mniej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.
1) 43 procent z was klika w reklamy z czego jestem bardzo zadowolony. Pozwalacie mi utrzymać stronę, czyli wykupić między innymi abonament na domenę. Dodatkowo, mikrozysku zawsze mobilizują do dalszej pracy - częstszych i bardziej kreatywnych wpisów. Wielkie dzięki!
2) 25 procent z was nie klika w reklamy. Rozumiem, że jest to prawdopodobnie przyzwyczajenie - nikt z nas nie lubi nachalnych reklam, dlatego ja zrezygnowałem z wyskakujących popupów. Wydaje mi się, że reklamy na mojej stronie są umiejscowione w taki sposób, aby nie razić czytelnika. Liczę na zmianę waszego zdania i pomoc w zbieraniu pieniędzy na nową witrynę. Was to nic nie kosztuje...
3) 31 procent z was nie klika w reklamy, ale deklaruje, iż zacznie to robić. Dzięki, za zrozumienie mojego apelu :)
Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.
1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 3% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!
2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.
Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.







