Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Jaki telefon jest dla Ciebie najlepszy?".Brało w niej udział 109 osób, czyli 65 więcej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.
1) 65 procent z was uważa, że najlepiej sprawdza się tradycyjny telefon - taki jaki znamy od lat. Prostota, mniejsza awaryjność obudowy czy schludny wygląd to na pewno atuty takiego rozwiązania.
2) 17 procent z was stawia na telefon rozsuwany. Na pewno jest wygodny w użyciu. Wiele osób deklaruje, iż po krótkim użytkowaniu takiego telefonu, nie zamieniłoby go na żaden inny. Coś w tym musi być...
3) 15 procent z was preferuje telefon dotykowy. Wada takiego rozwiazania jest mala dokladnosc i dosyc duza podatnosc na zabrudzenia.
Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.
1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 1% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!
2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.
Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.
Podsumowanie ankiety #13
Bruce Lee Iron Fist 3D
Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowego Buce'a Lee Iron Fist 3D. Gra jest oczywiście przełożeniem przygód filmowego bohatera na telefony komórkowe. Fani gier akcji, oraz co oczywiste fani sławnego Buce'a Lee powinni być zachwyceni...
W tej trójwymiarowej wersji gry, wciel się w Bruce'a Lee i weź udział w nielegalnych walkach turnieju Żelazna Pięść. Podejmij wyzwanie, zmierz się z elitarnymi wojownikami z całego świata, którzy przybyli aby potwierdzić swoją potęgę. Pokonaj Mistrza Żelaznej Pięści i zakończ turniej broniąc dobrego imienia swojego klanu.
Jak wygląda sama gra, możecie ocenić na filmiku dodanym poniżej. Aplikacja wyróżnia się nie tylko świetną grafiką, ale i dużą grywalnością. Opanowanie większości ciosów, nie powinno dla nikogo stanowić większego problemu :)
Podsumowanie ankiety #12
Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Klikasz w reklamy aby pomóc autorowi utrzymać stronę?".Brało w niej udział 44 osób, czyli 14 mniej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.
1) 43 procent z was klika w reklamy z czego jestem bardzo zadowolony. Pozwalacie mi utrzymać stronę, czyli wykupić między innymi abonament na domenę. Dodatkowo, mikrozysku zawsze mobilizują do dalszej pracy - częstszych i bardziej kreatywnych wpisów. Wielkie dzięki!
2) 25 procent z was nie klika w reklamy. Rozumiem, że jest to prawdopodobnie przyzwyczajenie - nikt z nas nie lubi nachalnych reklam, dlatego ja zrezygnowałem z wyskakujących popupów. Wydaje mi się, że reklamy na mojej stronie są umiejscowione w taki sposób, aby nie razić czytelnika. Liczę na zmianę waszego zdania i pomoc w zbieraniu pieniędzy na nową witrynę. Was to nic nie kosztuje...
3) 31 procent z was nie klika w reklamy, ale deklaruje, iż zacznie to robić. Dzięki, za zrozumienie mojego apelu :)
Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.
1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 3% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!
2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.
Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.
Samochód i Windows
Dzisiaj dziewiąty wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak je załadować na komórkę, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.
Pierwszy motyw przedstawia niebieski przyszłościowy samochód, który swoim wyglądem, do złudzenia przypomina Dodge'a Vipera. Wyposażony jest on w bajeczne felgi, które nieźle prezentują się na burzowym tle. Zresztą zobaczcie sami na obrazku poniżej...
Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszym telefonie, zapraszam tutaj.
Drugi motyw przedstawia tło z Windowsa 7 z automatycznie aktualizowanym zegarkiem oraz datownikiem. Dla ludzi lubiących mieć zegar na tapecie, może to być naprawdę dobre rozwiązanie i połączenie użyteczności z estetycznym podejściem. Motyw możecie ocenić na obrazku poniżej.
Jeśli chcecie mieć ten motyw na waszej Nokii, zapraszam tutaj.
PS: Wydawnictwo Złote Myśli przygotowało specjalną ofertę w której możecie ściągnąć za darmo ebooka pod tytułem "Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny?". Skoro można zdobyć go za darmo to uznałem, że warto o tym poinformować na blogu.
Dług
Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Będzie to tytułowy Dług. Film zdobył sobie szerokie grono fanów ze względu na świetne wykonanie, a także historię, której główne wątki oparte są na autentycznej historii Artura Brylińskiego i Sławomira Sikory.
Dwudziestoośmioletni Adam chcąc uniezależnić się finansowo od rodziców przerywa studia i rozpoczyna budowę domu. Jego narzeczona, Basia, jest w drugim miesiącu ciąży. Przyjaciel Adama, Stefan, również myśli o założeniu własnego interesu. Obaj planują zachęcić włoskich partnerów do masowej produkcji skuterów w Polsce. Na założenie własnej firmy brakuje im jednak pieniędzy, gdyż bank nie zgadza się na udzielenie kredytu bez wiarygodnego poręczenia finansowego. W tym czasie pojawia się Gerard -
Gerard bowiem żąda zwrócenia długu, którego nie zaciągnęli. Nachodzi Adama i Stefana, znęca się nad nimi coraz brutalniej, chociaż wie, że nie są w stanie zgromadzić żądanej kwoty w podanym przez niego terminie. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Kiedy mężczyźni zdają sobie sprawę, że ucieczka przed Gerardem jest niemożliwa i nie mogą liczyć na niczyją pomoc, zaczynają podejmować desperackie kroki...
Jeśli chcecie obejrzeć ten film zapraszam tutaj.
PS: Opis pochodzi z serwisu Filmweb.







