Złote Kupony na eBooki

· 0 Komentarze

Wspaniała oferta tylko do końca grudnia! ZŁOTE KUPONY NA 2011 ROK. Skorzystaj, aby zaoszczędzić nawet do 200 zł! Po nabyciu Złotego Kuponu, możecie je następnie przeznaczyć na eBooki i Audiobooki z wydawnictwa Złote Myśli. Wartość kuponów jest ogromna w porównaniu z ich ceną!

1) Kupon o wartości 35 złotych, możecie nabyć za 10 złotych.

2) Kupon o wartości 100 złotych, możecie nabyć za 25 złotych.

3) Kupon o wartości 250 złotych, możecie nabyć za 50 złotych.

Kupony podane powyżej bez problemu wystarczą, na nabycie książek takich jak:

 
 



 
 
PS: Pamiętaj, że oferta jest ważna wyłącznie do końca roku, tj. 31 grudnia 2010. Więcej szczegółów tutaj. Pod tym adresem znajdziesz pełną ofertę wydawnictwa Złote Myśli, która zawiera eBooki, książki drukowane i audiobooki.

Życzenia świąteczne i noworoczne

· 0 Komentarze

Wszystkim Czytelnikom bloga życzę rodzinnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2011 roku. Oby przyszłe dwanaście miesięcy było najlepszym okresem w waszym dotychczasowym życiu!


Przy okazji przedświątecznej zawieruchy, polecam wam skorzystanie z ofert doładowań przygotowanych specjalnie dla was przez operatorów. Możecie również spróbować swojego szczęścia w unikatowym konkursie, w którym do wygrania w zależności od waszych preferencji jest iPad 16GB lub iPhone4. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

Promocje doładowań #5

· 1 Komentarze

Dzisiejszy wpis będzie kolejnym z kategorii "Doładowania" na blogu o Nokii 5310 XpressMusic. Przypomnijmy, że piszę w nich o najatrakcyjniejszych sposobach doładowania komórki dla niemal wszystkich sieci komórkowych. Obecnie mamy do czynienia z okresem przedświątecznym i z pewnością każdemu z nasz przydadzą się ekstra złotówki przy doładowaniu.


1) Bonus w Play 100 zł za 30 zł

Play przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich Użytkowników oferty na kartę. Doładuj konto jednorazowo za minimum 30zł a w ciągu 24 godzin zostanie ono zamienione na 100zł. Aby skorzystać z promocji, należy doładować konto kwotą 30zł, a następnie włączyć promocję o której mowa powyżej. Aby ją włączyć, należy wklepać kod *111*25*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Bonusowe środki możesz wykorzystać na krajowe rozmowy, SMS i MMS do wszystkich sieci w ciągu 30 dni od dnia przyznania. Czas trwania: od 07.12.2010 do 31.12.2010 do godz. 23:59. Dodatkowo, doładowując konto przez tę STRONĘ dostaniesz 10 procent doładowania gratis. Więcej szczegółów tutaj.

2) Bonus w Orange - "dawanie prezentów cieszy"

Specjalna promocja dla wszystkich użytkowników kart i mixa w sieci Orange. Doładuj telefon i odbieraj prezenty od Orange. Przekaż prezent bliskiej Ci osobie (wysyłając bezpłatnego SMSa o treści numer telefonu komórkowego Przyjaciela wraz z identyfikatorem Prezentu np. 501100100 50SMS pod numer 8018), a pakiet bezpłatnych SMSów lub rozmów zostanie podwojony! Prezent możesz przekazać również sobie (wysyłając bezpłatnego SMSa o treści JA wraz z identyfikatorem Prezentu np. JA 50SMS pod numer 8018), wtedy jednak stracisz możliwość podwojenia go.Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od kwoty doładowania.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się w promocji wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018. SMS zwrotny z potwierdzeniem rejestracji, zostanie przesłany w ciągu 24 godzin. Z promocji można skorzystać do 2 stycznia 2011r. Dodatkowo, doładowując konto przez tę STRONĘ dostaniesz gratis 2zł. Więcej szczegółów tutaj.

3) Świąteczny konkurs Orange i Blue

Aby wziąć udział w konkursie, należy doładować swoje konto kwotą co najmniej 50zł przez tę STRONĘ (bez rejstrowania/logowania się na niej) jak najbliżej pełnej godziny zegarowej. Poza doładowaniem, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zaznaczyć fajeczką) oraz zaakceptować regulamin konkursu (również zaznaczyć fajeczką). W konkursie do wygrania jest 30 nagród: - Zestaw kina domowego 3D (telewizor 3D + okulary 3D + odtwarzacz Blu-ray 3D), 3 x iPhone 4, 5 x iPad, 11 x iPod Nano, 10 x iPod Shuffle. Konkurs odbywa się w terminie od dnia 01.12.2010r. od godziny 12:00 do dnia 27.12.2010r. do godziny 23:59. Powodzenia!

4) 10 procent więcej w sieci ERA

Doładuj konto na oficjalnej stronie ERY za minimum 25zł, a 10 procent doładowania dostaniesz gratis. Promocja trwa do odwołania.

5) 20 procent więcej w 36i6

36i6 daje Ci do 20% wartości zasilenia. Bonus otrzymasz jeżeli zasilisz swoje konto korzystając z abonamentu dowolnej osoby w sieci Plus. Do skutecznego zasilenia, potrzebna będzie znajomość komend.


6) 10 procent więcej w PLUS GSM

Zasil konto Simplus, przez jeden z bankomatów sieci Euronet, w dniach od 26.11.2010 do 24.12.2010r kwotą z przedziału 50 zł - 99 zł a otrzymasz dodatkowo 10% wartości zasilenia! Dla przykładu, jeśli zasilisz swoje konta za minimum 50zł, otrzymasz gratis 5zł. Jeśli nie masz konta z którego mógłbyś zasilić swój telefon, przejrzyj ofertę darmowych kont bankowych.Więcej szczegółów w regulaminie.

PS: Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnymi promocjami, polecam dodanie strony do czytnika RSS, poprzez kliknięcie w ten LINK. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać informacje o nowych wpisach na swój adres mailowy, wejdźcie TUTAJ. 

PS2: Nie zapomnij również zerknąć na tę STRONĘ.

Dj Hero Mobile

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Dj Hero Mobile. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe kultowej gry konsolowej. Fani gier "muzycznych" powinni być zachwyceni...


Sprawdź się, miksując słynne utwory najlepszych wykonawców i deejayów w komórkowej wersji słynnego hitu konsolowego. Masz do dyspozycji kawałki m.in The Jackson 5, Fredde le Grand, Third Eye Blind, Marvina Gaye'a i Davida Bowie.


Baw się wirtualnym gramofonem z zielonymi, czerwonymi oraz niebieskimi paskami dźwięków. Podczas gdy ton znajdzie się w odpowiednim miejscu, wciśnij dopasowany klawisz, by odegrać dźwięk. Skreczuj, miksuj beaty i uwolnij euforię, tak jak autentyczny DJ



Jeśli chcesz zapoznać się z wersją freewarową gry, zapraszam tutaj.

PS: przypominam o tym, iż już w styczniu będę musiał przedłużyć domenę, co wiąże się z nakładami finansowymi. Możecie je zrekompensować, klikając w reklamy, pojawiające się na stronie. Dzięki!

Podsumowanie ankiety #13

· 0 Komentarze

Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Jaki telefon jest dla Ciebie najlepszy?".Brało w niej udział 109 osób, czyli 65 więcej niż w tej z poprzedniego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.

1) 65 procent z was uważa, że najlepiej sprawdza się tradycyjny telefon - taki jaki znamy od lat. Prostota, mniejsza awaryjność obudowy czy schludny wygląd to na pewno atuty takiego rozwiązania.

2) 17 procent z was stawia na telefon rozsuwany. Na pewno jest wygodny w użyciu. Wiele osób deklaruje, iż po krótkim użytkowaniu takiego telefonu, nie zamieniłoby go na żaden inny. Coś w tym musi być...

3) 15 procent z was preferuje telefon dotykowy. Wada takiego rozwiazania jest mala dokladnosc i dosyc duza podatnosc na zabrudzenia.


Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić. 

1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 1% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!

2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.

Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila, zapraszam TUTAJ.