Podsumowanie ankiety #17

· 1 Komentarze

Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Na jaką ocenę szkolną oceniasz Nokie 5310?". Brało w niej udział 77 osób, czyli o 3 mniej od tej z zeszłego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.

1) 40 procent z was ocenia Nokie 5310 na ocenę 6, a więc najwyższą z możliwych. Taka ocena nie może dziwić, choć znane są pewne mankamenty telefonu (odsyłam do mojej Recenzji Nokii 5310). Niestety, widać już nieco upływ czasu, choć do podstawowych funkcji takich jak dzwonienie, wysyłanie smsów czy słuchanie muzyki/radia w zupełności wystarczy.

2) 32 procent z moich czytelników ocenia Nokie 5310 na ocenę 5. Oznacza to, że ten telefon świetnie się sprawuje i w zupełności wystarczy do codziennego bezawaryjnego korzystania. Dodam również, że autor tego bloga również optował za tą oceną :)

3) 17 procent z głosujących, wystawiło temu telefonowi ocenę 4. Niestety, ankieta ma to do siebie, że zbierana jest informacja wyłącznie o ostatecznej odpowiedzi, bez uzasadnienia. Zastanawiam się z czego wynikała taka ocena. Być może ostateczną ocenę dla tej grupy osób, podwyższyłoby skorzystanie z kilku Porad dla Nokii 5310?


Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Przedłużenia muszę dokonać już pod koniec stycznia. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.

1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 1% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!

2) Czarny baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.

3) Baner Play'a na samej górze, pozwoli wam zapoznać się z najnowszą ofertą tego operatora komórkowego. Zachęcam do odwiedzenia ich strony. Być może uda Ci się obniżyć miesięczne rachunki za telefon?

Jeśli macie jakieś sugestie co do strony, podzielcie się nimi w komentarzu.

Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila (nie dopuszczam tam żadnego spamu!), zapraszam TUTAJ.

2012

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Będzie to tytułowy "2012". Film twórców "Dnia Niepodległości". Obraz ten to wielkie widowisko ze wspaniałymi efektami specjalnymi, błyskotliwym montażem i akcją trzymającą w napięciu od pierwszych chwil.


Przed wiekami Majowie pozostawili ludzkości kalendarz, który dokładnie wskazywał datę końca świata i mówił o zjawiskach, które miału mu towarzyszyć. Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz.


Nawet rządowi naukowcy nie mogą zaprzeczyć faktom - w 2012 roku Ziemię czekają kataklizmy o niebywałej skali. Przepowiednia, której początek dali Majowie została dobrze udokumentowana, przedyskutowana, rozłożona na czynniki i sprawdzona. W 2012 roku nastąpią zjawiska, o których dobrze wiedzieliśmy - byliśmy przecież ostrzegani przed tysiącami lat.



Jeśli chcecie zdobyć kopię zapasową filmu zapraszam tutaj.

PS: Opis pochodzi z serwisu Filmweb.

Weekend

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Będzie to tytułowy "Weekend". Film jest debiutem reżyserskim Cezarego Pazury, dodatkowo wsparty niezłą obsadą w postaci Pawła Małaszyńskiego, Małgorzaty Sochy, Jana Frycza czy Olafa Lubaszenko.


"Weekend" Cezarego Pazury, to komedia gangsterska opowiadająca o dwóch zwariowanych dniach z życia Maxa (Paweł Małaszyński) i Guli (Michał Lewandowski). Ci dwaj przystojni gangsterzy wplączą się w największą zadymę w mieście przez dwie tajemnicze walizki. Wielki interes będą chcieli zrobić nie tylko oni, ale również nowy gang Cyganów oraz Norman (Paweł Wilczak) i seksowna killerka Maja (Małgorzata Socha).


Całą szajkę zamierzają rozpracować: stary wyjadacz na komendzie - Komisarz (Jan Frycz) i debiutujący w wydziale kryminalnym aspirant - Malinowski (Antoni Królikowski). "Weekend" to film, na którym nie oszczędzano przy produkcji. Na planie pracowali specjaliści realizujący sceny akcji między innymi w "Casino Royale". Widzów bawić będą najlepsi polscy aktorzy, a swoje trzy grosze, do każdej sceny, dołożył debiutujący tym razem w roli reżysera, Cezary Pazura.


Jeśli chcecie zdobyć kopię zapasową filmu zapraszam tutaj.

PS: Opis pochodzi z serwisu SE.

Podsumowanie ankiety #16

· 0 Komentarze

Przez ostatni miesiąc mogliście brać udział w ankiecie, której wyniki chciałem dzisiaj podsumować. Pytanie brzmiało "Od jakiego czasu posiadasz telefon komórkowy?". Brało w niej udział 80 osób, czyli o ok. 25 procent mniej od tej z zeszłego miesiąca. Już dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, która możecie znaleźć jak zawsze w panelu po prawej stronie.

1) 50 proc. z was posiada telefon komórkowy dłużej niż 5 lat. To całkiem pokaźny staż który pokazuje, że większość moich czytelników to doświadczeni użytkownicy telefonów, którzy pamiętają, że minuta rozmowy telefonicznej może kosztować znacznie powyżej złotówki ;-)

2) 19 proc. z was posiada telefon komórkowy krócej niż rok, co oznacza, że co piąty użytkownik strony dopiero rozpoczyna swoją przygodę telekomunikacyjną. Mam nadzieję, że przyda wam się specjalnie stworzony dział "Porady".

3) 17 proc. moich czytelników posiada telefon komórkowy od 3 do 5 lat. Jest to już całkiem długi staż i z pewnością potraficie zauważyć zalety i wady Nokii 5310. Zachęcam was do wyrażenia swojego zdania na jej temat w komentarzach oraz w najnowszej ankiecie.


Korzystając z okazji, chciałem standardowo jeszcze zareklamować programy partnerskie umieszczone na moim blogu. Jeśli z nich skorzystacie to jeszcze bardziej zmotywuje mnie to do pracy i pozwoli przedłużyć domenę na kolejny rok. Przedłużenia muszę dokonać już pod koniec stycznia. Wspomnę jeszcze, że starałem się wybrać takie programy w których za udział w nich możecie coś zyskać/zarobić.

1) Klikając TUTAJ lub w niebieski baner po prawej stronie na którym wyświetla się "Doładuj telefon przez internet. 2 PLN gratis" możecie promocyjnie doładować swój telefon. Wchodząc przez ten baner/link i doładowując swoje konto komórkowe dostaniecie 2zł więcej w doładowaniu. Dla przykładu doładowujecie konto za 3zł a na konto dostaniecie 5zł. Dodatkowo po każdym doładowaniu 1% zapłaconej kwoty doliczane jest wam do następnego doładowania (cash back). Naprawdę warto - polecam!

2) Czerwony baner po prawej na którym wyświetla prezentowane są informacje o darmowym koncie w mBanku, które w wielu rankingach klasyfikowane jest jako najlepsze konto internetowe. Możecie tam w prosty sposób między innymi doładować konto, bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz założyć darmowe konto bankowe, zapraszam na stronę mBanku. Jeśli nie masz 18 lat, to zupełnie darmowym odpowiednikiem konta dla młodzieży jest izzyKONTO. Samodzielnie zarządzaj swoimi finansami i świadomie korzystaj z kieszonkowego czy oszczędności.

3) Baner Play'a na samej górze, pozwoli wam zapoznać się z najnowszą ofertą tego operatora komórkowego. Zachęcam do odwiedzenia ich strony.

Jeśli macie jakieś sugestie co do strony, podzielcie się nimi w komentarzu.

Na sam koniec przypomnę, że jeśli chcecie być na bieżąco ze wpisami to zapiszcie się do darmowej subskrypcji wpisów klikając w czarne logo z pomarańczowym kwadracikiem (kanał RSS), dodajcie stronę do ulubionych naciskając skrót CTRL+D lub klikając TUTAJ. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać wiadomości o nowych wpisach na swojego maila (nie dopuszczam tam żadnego spamu!), zapraszam TUTAJ.

Ferrari GT Evolution

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Ferrari GT Evolution HD. Gra jest oczywiście przełożeniem na telefony komórkowe gry w której możemy ścigać się samochodami jednej z najlepszych marek na świecie - włoskiego Ferrari. Fani wyścigów powinni być wniebowzięci :)


Pierwszym zadaniem gracza jest utworzenie postaci - kierowcy, maniaka prędkości i wozów z włoskiej stajni. I ta postać, proszę ja Was, będzie się rozwijać jak w rasowym RPG! Bowiem celem gry jest po prostu osiągnięcie sławy w stylu "od zera do bohatera". Co oznacza mniej więcej tyle, że z zupełnie nieznanego fana Ferrari możemy się stać kolesiem, który stanie na samym szczycie.


Przez długi okres gry, dostęp mamy wyłącznie do zawodów amatorskich, bowiem by wziąć udział w prawdziwej rozgrywce, za duże pieniądze i nowe samochody, trzeba się nieco rozwinąć. I to jest główny element gry: rozwijanie bohatera. Tutaj, prócz samego cudnego smaku zwycięstwa, po zawodach otrzymujemy też punkty doświadczenia, które w bardzo klasyczny sposób podnoszą level bohatera.


Jednak zawody to nie wszystko. Wraz z rozwojem, zawodnik otrzymuje zaproszenia od konkurentów i fanów. Odbywa się to na zasadzie wyjazdu do innego miasta. W każdym z dostępnych miast europejskich znajduje się ktoś, kto pragnie z nami zwyciężyć, ale i ktoś, kto wielbi nasz talent. Są to pewnego rodzaju misje: począwszy od klasycznego zwycięstwa w wyścigu, poprzez nieco bardziej urozmaicone konkurencje, jak np. ominięcie ustalonej z góry liczby przeszkód na trasie, bądź zaliczenie drogi bez wypadku.



Grę możecie wypróbować na własny użytek, klikając tutaj.

PS: Opis gry pochodzi z serwisu Gaminator.