Music Has Power

· 0 Komentarze

Dzisiaj trzeci wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest z muzyka. Z pewnością spodoba się wszystkim jej wielbicielom, którzy tak jak ja nie mogą bez niej żyć. Motywy prezentują się naprawdę przyzwoicie, więcej na zamieszczonych poniżej zdjęciach.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.


Drugi motyw przedstawia... cóż nazwa mówi sama za siebie "Crazy". Wszystko w miłej dla oka kolorystyce i związane oczywiście z muzyką. Jak prezentuje się motyw, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.



PS: dzięki wszystkim, którzy od czasu do czasu klikają w niebieskie linki podkreślona dwoma liniami, bądź oglądają filmik z ponętną kobietą na górze :)

Karma Fighter

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Karma Fighter.


Karma Fighter to jedna z najlepszych nawalanek dostępnych na komórki. Programiści oddali nam do dyspozycji siedem różnych postaci. Każda z nich dysponuje imponującą liczbą 11 ciosów, w tym dwóch specjalnych. Pomimo tak dużej liczby ciosów gra się naprawdę łatwo, dzięki możliwości wyboru prostego lub zaawansowanego trybu sterowania.


Kolejną zaletą Karma Fighter jest grafika i animacja. Postacie wojowników są dosyć duże, a ich animacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Natomiast pięknie rysowanych teł nie powstydziła by się niejedna gra z automatów.



Great Legends Vikings

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii gier w które zagrywam się w ostatnim czasie na Nokii 5310 XpressMusic. Mam na myśli tytułowe Great Legends Vikings.


Vikings to pełna akcji oraz wspaniałych scen walki gra osadzona w pełnej przemocy i rzezi erze Wikingów. Przemierzaj śnieźne krainy, niedostępne góry i opuszczone łodzie Wikingów i niszcz tych, którzy staną na Twej drodze.


Pomóż Odynowi, królowi bogów w ludzkiej postaci, pokonać trolle, gobliny, nieumarłych i gigantów, by stanąć do ostatecznej walki z synami Lokiego i uratować świat od zagłady. Z każdym poziomem Twoje moce rosną, pokaż więc wrogom, gdzie ich miejsce!



PS1: Zachęcam do udziału w nowej ankiecie widocznej w panelu po prawej.
PS2: Jeśli chcecie pomóc mi wykupić domenę na nowy rok, możecie zapoznać się z jedną z reklam prezentowanych na blogu. Może to być obejrzenie filmiku na górze, bądź kliknięcie w reklamę umieszczoną nad ankietą.

Converse i Simple Black

· 0 Komentarze

Dzisiaj trzeci wpis z serii darmowe Motywy. Jeśli nie wiecie jak to robić, polecam ten poradnik jak wgrać motywy. Wszystko dopasowane jest oczywiście do naszej Nokii 5310 Xpress Music.

Pierwszy motyw związany jest z marką odzieżową Converse. Z pewnością każdy z was spotkał się z ubraniami czy butami tej marki, wiele osób jest z pewnością jej fanami. Motywy prezentują się przyzwoicie, więcej na zamieszczonych poniżej zdjęciach.


Jeśli chcecie mieć taki motyw na waszej komórce zapraszam tutaj.

Drugi motyw przedstawia ciekawą formę połączenia koloru czarnego i białego. Jeśli ktoś lubi takie barwy, motyw z pewnością przypadnie mu do gustu. Poniżej przedstawiam dwa zdjęcia z tego tematu.



Jeśli chcecie mieć na swojej komórce ten motyw zapraszam tutaj.

Borat

· 0 Komentarze

Dzisiaj kolejny wpis z serii filmów, które możemy oglądać na Nokii 5310 XpressMusic. Chodzi tutaj o tytułowego Borata, film który okazał się wielkim hitem i jedną z najśmieszniejszych komedii w historii.


Borat Sagdijew, kazachski reporter, postanowił pojechać do Ameryki. Podróż miała na celu poznanie cudownego kraju George'a Busha po to, by "Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej". Jednakże tuż po przyjeździe Borat zakochuje się w... Pameli Anderson i w związku z tym postanawia pojechać do Kalifornii, by tam spotkać swoją wybrankę.

Ci, którzy nie znają postaci Borata powinni wiedzieć, że jest to absolutnie fikcyjny bohater wykreowany przez Brytyjczyka pochodzenia żydowskiego Sachę Barona Cohena. Jego pochodzenie jest o tyle istotne, że duża część żartów Borata ma wymowę antysemicką. Prawdopodobnie gdyby na takie żarty pozwolił sobie Szymon Majewski straciłby pracę. Borat jest zresztą nie tylko antysemitą (uważa np. że za zamachem 11 września stoją Żydzi) ale także rasistą, faszystą oraz zboczeńcem. Poza tym Borat jest idiotą, który w torbie cały czas trzyma kurę, pije mocz a ponadto uważa, że kobieta nie może napisać książki.


Co powoduje więc, że Borat jest kochany na całym świecie? Trudno zrozumieć. Choć reporter z Kazachstanu nas rozśmiesza wnioski z jego filmów są raczej niewesołe. Borat pokazuje, że nauczyliśmy się zachowywać zgodnie z wymogami współczesnej cywilizacji, ale tak naprawdę w głębi duszy jesteśmy po prostu pełnymi uprzedzeń głupimi ludźmi. Dlaczego więc idziemy do kina i słuchamy tej nieprzyjemnej prawdy na nasz temat. Ano oczywiście dlatego, że zupełnie niesłusznie wydaje nam się, że prawda ta dotyczy wszystkich tylko nie nas samych.

PS: recenzja pochodzi z serwisu film.onet.pl